VÝROBA EUROOKIEN

drevené okná DREVOB
profily
materiál
povrchová úprava
tesnenie
kovanie
okapnice
zasklenie
certifikát kvality
cenová kalkulácia

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, v pracovných dňoch od 07:00 do 17:00 sme vám kedykoľvek k dispozícii:

Mobil: +421 905 714 364
Telefón: 421 41 434 15 27
Fax: 421 41 434 12 72
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

PROFILY

Model 68 (dvojsklo) svojimi tepelnými vlastnosťami nevyhovuje našim klimatickým podmienkam a ani technickými požiadavkami nespĺňa nároky kladené v dnešnej dobe.
Preto naším zákazníkom už niekoľko rokov odporúčame model 78. Počas doby jeho výroby u našich zákazníkov dosiahol iba dobré referencie.
Na našom trhu sa objavuje čoraz častejšie model 88 a 92. Nakoľko sa pri týchto modeloch významne mení iba cena, model 78 sa preto stáva najoptimalnejšou variantou pri výbere okien.
Model 78 s izolačným trojsklom dosahuje ďaleko lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako jeho predchodca. V našich zemepisných šírkach sú výrazné rozdiely medzi horúcim letom a mrazivou zimou. Oplášťovanie budov sa preto musí navrhnúť tak, aby chránilo vnútorný priestor pred podchladením a zároveň pred prehriatím. Takéto požiadavky spĺňa izolačné trojsklo. Nielen že odbúrava nedostatky dvojskiel, ale aj v nemalej miere prispieva na znížení nákladov na vykurovanie.
 (viac v záložke zasklenie, kde sú porovnané jednotlivé druhy zasklenia a ich cenová úspora)
Zaoblenie hrán  „softline“ (R=6mm) výrazne skrášľuje okná a zároveň prispieva k lepšej  priľnavosti náteru.

POSUVNÉ DVERE - HS PORTAL

Sample Image