VÝROBA EUROOKIEN

drevené okná DREVOB
profily
materiál
povrchová úprava
tesnenie
kovanie
okapnice
zasklenie
certifikát kvality
cenová kalkulácia

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať, v pracovných dňoch od 07:00 do 17:00 sme vám kedykoľvek k dispozícii:

Mobil: +421 905 714 364
Telefón: 421 41 434 15 27
Fax: 421 41 434 12 72
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Súčasná povrchová úprava drevených okien disponuje vysokou kvalitou a dlhou životnosťou. Realizuje sa systémom vodoriediteľných hrubovrstvých lazúr. Po vybrúsení sa okenné rámy a krídla 2x máčajú v impregnačnom tónovacom základe. Tento základ sa vpíja do štruktúry dreva a svojim zložením ho chráni pred drevokaznými hubami a hmyzom. Zároveň vytvorí podklad pre lepšiu adhéziu (priľnavosť) ďalšej vrstvy. Okenné rámy a krídla sa následne 2x striekajú  hrubovrstvými lazúrami v predpísanom množstve. Do kritických miest priznaných spojov sa pred nástrekom vtláčajú špeciálne tmely aby nenasávali nežiaducu vlhkosť z exteriéru. Takáto povrchová úprava je odolná voči vlhkosti, UV žiareniu a iným poveternostným vplyvom. 

Odtiene náterov

 

Odporúčame stredné farebné odtiene ako mahagón a gaštan, ktoré sú najvhodnejšie, pretože nepriťahujú slnečné žiarenie a nachádza sa v nich dostatok pigmentov. Neodporúčame však výber svetlých odtieňov, pretože majú najnižšiu odolnosť voči exteriérovým podmienkam.